TOPlist

Tedova žena

Našli jste na internetu nebo během sledování seriálu nějakou zajímavost? Podělte se o to s ostatními.

Re: Tedova žena

Příspěvekod Džejňulka » 13 lis 2011 00:19

k teorii - Slutty Pumpkin - věřila jsem v tu teorii hodně dlouho, ale když oznámili, že ji bude hrát Katie Holmes, tak bylo jasné, že Mother to nebude (protože herečku matky by nemohli takhle zveřejnit) - je to velká škoda, bylo by fajn vědět, že konec seriálu je propojen se začátkem.
I proto je docela pěkná ta teorie na začátku tohohle tématu - že kamarádka od Robin bude Mother. Nechtěl ji od začátku, ale pak se s ní seznámí a nakonec dětem řekne: "a největší ironie je, že ten večer, kdy jsem potkal vaši tetu Robin, vaše matka byla v tom baru s ní. " - zase to propojení - to by bylo prostě super
ale z nějakého důvodu mi taky trochu vadí, kdyby byla jeho žena blondýna. Stella mi třeba hrozně vadila. Ale na Zoe jsem si docela zvykla a já naivka jsem doufala, že ona by mohla být ta pravá, i když se pořád hádali o ten barák.
teorie s dívkou, co do ní vrazil - hmmm, to je dost nahodilá teorie, není špatná, ale ani ne moc zajímavá. A navíc ta herečka se mi moc nelíbila. Když už si má konečně Ted někoho najít, tak to přece musí bejt hezká ženská.
a k teorii, že Mother se bude jmenovat Tracy (kvůli prostitutce v první nebo druhé sérii) - to by se mi sice líbilo, ale scénáristi to podle mě nemůžou udělat - protože Ted pozná holku, ona řekne: Ahoj, já jsem Tracy. A všichni budou vědět, že je to Matka.
Džejňulka

Příspěvekod Eleonora » 13 lis 2011 09:08

Já zase Zoe moc neměla ráda :D
..ale bylo to spíše tím, že herečka která ji hrála hraje i v Dr. House a tam hrála mrchu. :lol:
Nějak se mi to propojilo a už od začátku jsem ji neměla ráda, a navíc ona přece žije s Kapitánem. :)

A s tím jménem Tracy, oni by to mohli udělat jakože si Ted nepamatuje jméno té dívky, nevím teď v kterém díle to bylo ale Ted tam potkal holku na netu a představil ji jako "BlaBla" :D ...napadlo mě že by i matku takhle představil aby dětem nedošlo že už je to ona! :) :D
I pád na držku je pohyb do předu! ♥ :D
Eleonora

Příspěvekod Džejňulka » 13 lis 2011 13:55

Já na House koukám a jako mrcha mi teda opravdu nepřišla. Nejdřív byla naivka a pak se z toho trochu vylízala. A nevyšlo jí manželství. Proto jsem jí tak trochu přála v HIMYM. Tam navíc taky neměla zrovna idylické manželství. Kapitán byl sice dobrej, ale žít s ním bych nechtěla :D :lol:
Džejňulka

Příspěvekod Eleonora » 18 lis 2011 13:53

byla to mrcha,nebo byla spíše divná. Svého prvního manžela si vzala jenom když 100% veděla že je nemocný aby se o něj mohla starat ..umřel.pak když se zjistilo že je "Haus" nemocný začala ho nabalovat a vykládat jak ho miluje. Na konec ji ale odmítl. Ona se vzala podruhé ..(nespomenu si jméno, mladý blonďák) ale cca po dvou měsících se rozvedli. :)
Pak si spolu něco začali ale ona to zase rychle zkončila.. :shock: :)
Eleonora

Příspěvekod Ivee » 20 lis 2011 23:38

Nebyl to Chaise? Či jak se to píše..:)
Ivee

Příspěvekod Eleonora » 22 lis 2011 18:24

když to jméno tak čtu, tak myslím že to je on, ale nevím to na 100% :D
Eleonora

Příspěvekod dejf1 » 22 lis 2011 21:56

Eleonora píše:když to jméno tak čtu, tak myslím že to je on, ale nevím to na 100% :D

Chase, House sleduju ted 8. radu a porad je to skvely. :) A Chase tam je porad. :D
dejf1

Příspěvekod Eleonora » 23 lis 2011 11:10

8. řada...to je ta nejnovější? Jak se dal House dohromady s Cuddyovou? protože já to nějak sledovat přestala :D :( ..ale asik se k tomu zase vrátím ! :D
Eleonora

Příspěvekod dejf1 » 23 lis 2011 20:10

Eleonora píše:8. řada...to je ta nejnovější? Jak se dal House dohromady s Cuddyovou? protože já to nějak sledovat přestala :D :( ..ale asik se k tomu zase vrátím ! :D

Ne, ne, to je 7. řada, ta je taky hodne dobra, ja zeru House od zacatku, ale stahuju to v Aj, nesleduju to v cestine.
dejf1

Příspěvekod Eleonora » 24 lis 2011 20:04

aha a je ještě s Cuddy? :) ..nebo něco zajímavého v tom? :D
Eleonora

Příspěvekod dejf1 » 29 lis 2011 14:27

Eleonora píše:aha a je ještě s Cuddy? :) ..nebo něco zajímavého v tom? :D

Cuddy uz bohuzel v 8. rade neni. :/
dejf1

Příspěvekod Eleonora » 05 pro 2011 16:22

jakto?? :O
to tam nehraje ani v jednom díle?? :O
Eleonora

Příspěvekod 555dawer555 » 07 pro 2011 19:05

bude to ta ženská z 1x21 s kterou se Teddy nakones nesešel :)
555dawer555

Příspěvekod littleklea » 03 led 2012 23:29

Podle me bude MOTHER Robin :) ikdyz sem slysela od kamarada ze v kteremsi dile byl zaber ze svatby a robin sedela mezi svedkama a tvarila se jakoze ji to mrzi ale pritom se usmivala.. takze to bude tak ze ted za ni dojde a rekne ze ji miluju a ze si chce vzit ji.. :D aspon muj nazor teda..uz jak ste tu psali ze v tom prvni dile byl na Robin ten zaber.. nebo ze ty deti maji tmave vlasycoz robin ma taky :D proste to musi byt ona ja tomu verim :D
littleklea

Příspěvekod Ivee » 04 led 2012 20:50

Tak to jsi asi neviděla poslední díly ze sedmé série, které teď vyšly. Konkrétně 7x12 ;)
Ivee

PředchozíDalší

Zpět na Zajímavosti