TOPlist

Představitel Barneyho je GAY.

Našli jste na internetu nebo během sledování seriálu nějakou zajímavost? Podělte se o to s ostatními.

Představitel Barneyho je GAY.

Příspěvekod Yngon » 28 úno 2009 22:08

Fuj tak jsem asi prave prestal sledovat HIMYM. Vedeli jste ze Neil Patrick Harris (Barney) je ve skutecnosti gay? :shock: :?

Přidáno 1.března: Tedy, myslel jsem to spis tak obrazne ze se kvuli tomu prestanu "koukat " na himym, ale stejne. Kdyz uz to ted vim tak mi to nejak nesedi aby v nasem serialu delal zaroven takovyho borce co se holek tyce.
Je ale fakt, ze o to vic ho ocenuju jako herce, protoze pres serial bych to do nej vubec nerekl, protoze heterosexualitu hraje fakt dobre :D ;)

Obrázek

//EDIT: změnil jsem název topicu
Naposledy upravil Yngon dne 02 bře 2009 19:04, celkově upraveno 7
Yngon

Re: Barney je GAY.

Příspěvekod 4estG » 28 úno 2009 22:17

Yngon píše:Fuj tak jsem asi prave prestal sledovat HIMYM. Vedeli jste ze Neil Patrick Harris (barney) je ve skutecnosti gay? :shock: :?

Tady je někdo až nebezpečně rychlej :roll: :roll:

No tak je. A?
4estG

Příspěvekod Shewolf » 28 úno 2009 23:35

Yngon píše:Fuj tak jsem asi prave prestal sledovat HIMYM. Vedeli jste ze Neil Patrick Harris (barney) je ve skutecnosti gay? :shock: :?

To asi budeš muset přestat sledovat hodně věcí. ;)
Shewolf

Příspěvekod Maggot350 » 28 úno 2009 23:45

Kdy on to vlastne priznal...2006? a docela mi nasralo, ze sem se to dozvedel...od te doby na nej koukam...trochu jinak (a ne..nejsem teplej:D)
I don't believe in heaven...I believe in angels

Maggot350

Příspěvekod Fran » 28 úno 2009 23:51

No já jsem si to nedávno přečetl na csfd a trošku mě to zarazilo , ale tak zase je to machr , že to takhle veřejně přizná a i když na něj možná budu koukat trošku jinak tak je to stejně jeden z mých nejoblíbenějších herců...
Obrázek
Fran

Příspěvekod Werkie » 28 úno 2009 23:56

No přesně jak se zde píše. "NO A?" At si je co chce, je to jeho věc ne? Občas mě takové názory zaráží a to opravdu gay nejsem.

Třeba se to ještě zajímavě vyvine až to přizná i v serialu :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Werkie

Příspěvekod Tif » 01 bře 2009 01:12

kdyz sem se to dozvedel vubec to nezmenilo muj nazor na nej protoze je skvelej herec ...
Tif

Příspěvekod Bilson » 01 bře 2009 09:37

Ty máš koľko, 8? :lol:
Bilson

Příspěvekod Honza M. » 01 bře 2009 10:43

Werkie píše:Třeba se to ještě zajímavě vyvine až to přizná i v serialu :D

Snad se spokojí s tím, že bude dělat tajného poradce Jamesovi :-D
Honza M.

Příspěvekod Yngon » 01 bře 2009 14:59

Ja to myslel spis tak obrazne ze se kvuli tomu prestanu "koukat " na himym, ale stejne. Kdyz uz to ted vim tak mi to nejak nesedi aby v nasem serialu delal zaroven takovyho borce co se holek tyce.
Je ale fakt, ze o to vic ho ocenuju jako herce, protoze pres serial bych to do nej vubec nerekl, protoze heterosexualitu hraje fakt dobre :D ;)
Yngon

Příspěvekod stratos » 01 bře 2009 15:16

To není novinka,ze je gay. Chodi s predstavitelem Scootera(Billa).....Lilyinu lasku ze strednio.
stratos

Příspěvekod Ms.Luccy » 01 bře 2009 16:33

Už to vim dýl... Sice jsem se přitom trošku zarazila, že je to docela taková ironie, když v himym má tak rád ženy :lol: Ale nijak se tim můj pohled na seriál nezměnil....seriál a realita je něco trošku jinýho
It's gonna be LEGENDARY ...wait for it... DARY! :-D
Ms.Luccy

Příspěvekod Yukari » 01 bře 2009 21:50

Infoška stará ako seriál sám (skoro doslova :D ). Ale v mojich očiach skôr stúpol ako klesol, pretože zahrať gaya keď je človek hetero je ťažké, ale stavím sa, že zahrať hetero keď je gay je ešte ťažšie.

BTW, jeho priateľ sa volá David Burtka ;)
You can slap my face but you can't slap my soul!
Yukari

Příspěvekod yaqwsx » 02 bře 2009 16:07

Kdysi dávno jsem to zjistil. Ale teď, když si to dávám do souvislostí, smekám klobouk. Tak dobře zahrát Barneyho a být gay, no opravdu dobrý výkon.
Jinak nechápu názor "Ježiši, ten herec je gay, už se na ten seriál nedívám". Vím, že lidé prostě mají potřebu někoho vystrkovat ze společnosti. Jednou židy, podruhé homosexuály... Proč je? Sice mi představa líbajících mužů nepřijde moc zajímavá, ale pokud se toho nemusím účastnit, tak je mi to celkem jedno. Já osobně taky pomlouvám a vylučuju ze svého života několik skupin lidí - např. ty, kteří hanobí češtinu psaním "W" kdekoli je to možné (ano, teď si myslíte, že jsem pako, ale zkuste si někdy takový text přečíst, zabere vám to o 83 % víc času, než normálně napsaný text).

PS: Upravl bych název tématu spíš na "Představitel Barneyho je gay". Na téma Barney je Gay se možná podívá víc lidí, ale je to dost zavádějící...
yaqwsx

Příspěvekod jimmyjames » 02 bře 2009 20:29

yaqwsx píše:Já osobně taky pomlouvám a vylučuju ze svého života několik skupin lidí - např. ty, kteří hanobí češtinu psaním "W" kdekoli je to možné (ano, teď si myslíte, že jsem pako, ale zkuste si někdy takový text přečíst, zabere vám to o 83 % víc času, než normálně napsaný text).

S tímto naprosto souhlasím. Jakékoli hanobení češtiny také nesnáším, zvláště pak toto. Nicméně takhle píší snad jen pubscenti s demencí, se kterýma se stejně nemá smysl bavit, takže alespoň se takto snadno prozradí :D

Jinak zpráva o tom, že Barney je gay, mne tehdá také dost překvapila, ale dokud někde neuslyším, že bojuje za povolení adopce dětí homosexuálním párům apod., tak to můj názor na něj, jako výborného herce, nijak nezmění. Z představy líbajících se chlapů se mi sice zvedá žaludek, ale dokud tím neobtěžují okolí nebo nepožadují absurdity (adopce či dokonce umělé oplodnění chlapa), tak je neodsuzuju.
Obrázek
jimmyjames

Další

Zpět na Zajímavosti