TOPlist

Kde v New Yorku?

Našli jste na internetu nebo během sledování seriálu nějakou zajímavost? Podělte se o to s ostatními.

Kde v New Yorku?

Příspěvekod FOx.a » 17 kvě 2009 23:30

Neví někdo ''přesněji'', na jaké adrese se má údajně nacházet Tedův byt? Co jsem pochytil, tak by to mělo být někde na Upper West Side a Ted v nějakém dílu mluvil o 85 (75?) Amsterdam Avenue, nevím přesně. Díky za odpovědi.. :)
Naposledy upravil FOx.a dne 20 kvě 2009 13:01, celkově upraveno 1
FOx.a

Re: Kde v New Yorku?

Příspěvekod Nakedman » 18 kvě 2009 12:57

FOx.a píše:Neví někdo ''přesněji'', na jaké adrese se má údajně nacházet Tedův byt? Co jsem pochytil, tak by to mělo být někde na Upper West Side a Ted v nějakém dílu mluvil o 85 Amsterdam Avenue, nevím přesně. Díky za odpovědi.. :)

Teoreticky by to mohlo jít odvodit z dílu Three days of snow, v momentě jak se záběr Teda a Bartneyho oddaluje až na leteckej pohled...
Nakedman

Příspěvekod .m@rty » 18 kvě 2009 22:39

Ale ked si kuknete tuto stranku http://www.tedmosbyisajerk.com/ tak v tom texte je napisana adresa Macleren´s bar ....On October 9, 2006, I met Ted at that bar MacLaren's in the Upper West Side.... tak jeho byt by mal byt v tej iste budove ;)
.m@rty

Příspěvekod Corcaigh39 » 19 kvě 2009 21:44

Mám pocit, že to bylo 75 Amsterdam Ave.
Now ladies.. SLUT UP!!
Corcaigh39
HIMYM expert

Příspěvekod kynel » 19 kvě 2009 21:52

stejne se to toci v los angeles takze ten dum nikde v new yorku nenajdete
Obrázek
kynel

Příspěvekod milford » 24 kvě 2009 19:12

Imaginární bydliště jde krásně vidět v díle 4x13 - Three Days of Snow od 3:27, kdy kamera jede od nich až nad celou západní ameriku ;)

Edit - Corcaigh39: jo aha... hups :D
Naposledy upravil milford dne 26 kvě 2009 12:48, celkově upraveno 1
milford

Příspěvekod Corcaigh39 » 25 kvě 2009 19:51

milford píše:Imaginární bydliště jde krásně vidět v díle 4x13 - Three Days of Snow od 3:27, kdy kamera jede od nich až nad celou západní ameriku ;)

Chichi..východní ;)
Now ladies.. SLUT UP!!
Corcaigh39
HIMYM expert

Příspěvekod Danko » 12 čer 2009 00:17

To bydliště by "teoreticky mělo být na rohu 75th street a Amsterdam Avenue ve čtvrti Upper West Side - řiká to i taxikáři v díle 1x14, když jede domů s Victorií (pokud si dobře vzpomínám, v titulkách byl nepřesný překlad)docela by to i sedělo "příběhově" protože v díle 1x02 se dozví, že kluk uvízl v automatu na hračky na rohu 75th a Columbus Ave, což je hned vedle a proto mělo smysl vyběhnout. Mimochodem z tohohle místa mám i fotku, našel sem tam i obchod dost podobnej tomu co byl v seriálu, ale automat na plyšáky tam neměli.

Jinak samozřejmě ty konkrétní místa jsou fiktivní, když jsem byl před časem v New Yorku, zkoušel sem něco z toho najít a nic nevyšlo :-(

btw teď sem se ještě koukl na Three Days of Snow a to místo skoro přesně odpovídá tomu co jsem zjistil ze seriálu, viz http://maps.google.com
Danko

Příspěvekod FOx.a » 12 čer 2009 08:24

Danko píše:To bydliště by "teoreticky mělo být na rohu 75th street a Amsterdam Avenue ve čtvrti Upper West Side - řiká to i taxikáři v díle 1x14, když jede domů s Victorií (pokud si dobře vzpomínám, v titulkách byl nepřesný překlad)docela by to i sedělo "příběhově" protože v díle 1x02 se dozví, že kluk uvízl v automatu na hračky na rohu 75th a Columbus Ave, což je hned vedle a proto mělo smysl vyběhnout. Mimochodem z tohohle místa mám i fotku, našel sem tam i obchod dost podobnej tomu co byl v seriálu, ale automat na plyšáky tam neměli.

Jinak samozřejmě ty konkrétní místa jsou fiktivní, když jsem byl před časem v New Yorku, zkoušel sem něco z toho najít a nic nevyšlo :-(

btw teď sem se ještě koukl na Three Days of Snow a to místo skoro přesně odpovídá tomu co jsem zjistil ze seriálu, viz http://maps.google.com

Díky moc, já právě teď pojedu na stáž do New Yorku, tak mě jenom napadlo, že bych se tam mohl kouknout a zeptat se tady, jestli někdo neví, kde bych to asi našel, je mi jasné, že ty míta jsou fiktivní, a že se natáčí v Los Angeles, ale jen tu údajnou adresu, kde se děj odehrává. Na google jsem se díval už nesčetněkrát, ale vůbec nic, našel jsem akorát hodně podobných domů, ale takových je na Upper West Side hodně... V některých dílech, se i objeví obrázek domu, ve kterém má Ted byt. Tak jsem zkoušel hledat i podle něho, na google, ale taky nic. Pár podobných domů jsem našel. Podle mně, jestli ten dům někde v NY vůbec stojí, tak bude na úplně jiné adrese, než si myslíme. :)
FOx.a

Příspěvekod Danko » 12 čer 2009 18:30

jj tam je tehle typ domů dost rozšířený...třeba hodně jich je v brooklynu...vsak i robin ma docela podobnej barak...užij si New York, je to super město...:-)
Danko

Příspěvekod deMidge » 21 črc 2009 17:44

taky jsem nad tim v GOOGLE STREET VIEW stravil snad uz milion hodin,ale taky sem ty cerny schody nenasel..priznavam,ze me to docela stve a frustruje :)))mimochodem hned vedle toho bytu je neejaka cinska rest, "Madame Wong/Woog House of něco...bohuzel,ani tak sem nenasel..
deMidge

Příspěvekod Commander238_2 » 21 črc 2009 17:52

deMidge píše:taky jsem nad tim v GOOGLE STREET VIEW stravil snad uz milion hodin,ale taky sem ty cerny schody nenasel..priznavam,ze me to docela stve a frustruje :)))mimochodem hned vedle toho bytu je neejaka cinska rest, "Madame Wong/Woog House of něco...bohuzel,ani tak sem nenasel..

kynel píše:stejne se to toci v los angeles takze ten dum nikde v new yorku nenajdete

Zkoušel jsi v tom GOOGLE STREET VIEW prohledávat i Los Angeles? ;)

♪ One tasty English muffin, Baby, that is what I am, Ba-da-da-da-da-da-da
  One tasty English muffin, With some raspberry jam. ♫
Commander238_2

Příspěvekod kynel » 21 črc 2009 18:30

Commander238_2 píše:
deMidge píše:taky jsem nad tim v GOOGLE STREET VIEW stravil snad uz milion hodin,ale taky sem ty cerny schody nenasel..priznavam,ze me to docela stve a frustruje :)))mimochodem hned vedle toho bytu je neejaka cinska rest, "Madame Wong/Woog House of něco...bohuzel,ani tak sem nenasel..

kynel píše:stejne se to toci v los angeles takze ten dum nikde v new yorku nenajdete

Zkoušel jsi v tom GOOGLE STREET VIEW prohledávat i Los Angeles? ;)

Jednou jsem anšel na google earth v los angeleskych studiich primo ulici kde bylo na psane new york streets a primo domy jako v new yorku :)
Obrázek
kynel

Příspěvekod TeD*RobiN*Barney*M&L » 26 črc 2009 19:41

Nie je nahodou Madame Wong House nahodou na cinska restauracia urobena z Lilynho bytu v 1x08 Duel ? :shock:
And his hair was perfect. Barney Stinson 01x05

No Love, No Hate, No Faith, No Memory
TeD*RobiN*Barney*M&L

Příspěvekod Work » 05 zář 2009 16:21

Work

Další

Zpět na Zajímavosti