TOPlist

6x24 - Challenge Accepted *Spoiler*

6x24 - Challenge Accepted *Spoiler*

Příspěvekod Taxikus » 03 kvě 2011 15:54

Tak se nám finále sezóny blíží. Napadlo mě udělat tento topic ke shromáždění menších spoilerů a názorů, co se vlastně bude dít. Co zatím víme?
Ted plní své povinosti svědka na velmi důležité svatbě. Mezitím se Robin a Barney rozhodnou zasáhnout do Tedova vztahu (až do té doby, než narazí na Noru). Marshall a Lily sledují čas v obavě, že jsou otráveni jídlem.

Navíc, jsem našel tuto velice zajímavou fotku
Obrázek

Tak co vy? Co myslíte, že se stane v poslední epizodě a co znamená ono "Challenge Accepted"? Tady se můžete vyblbnout, místo psaní spamů typu "Barney si nakonec vezme Robin/Noru" do aktuálních epizod...
Kdysi jsem býval namyšlený, ale teď jsem dokonalý.
-The Cake Is A Lie!- - -I AM NOT A MORON!-
Taxikus

Re: 6x24 - Challenge Accepted *Spoiler*

Příspěvekod Kal-El » 03 kvě 2011 16:33

Na Fotce je TED který doufám se chystá stlačit to tlačítko a vyhodit Arcadian do vzduchu.
Kal-El

Matku neuvidíme, svatba až za rok

Příspěvekod carney » 03 kvě 2011 18:32

Jak píšou na amerických serverech, z té slibované svatby uvidíme jen pár momentů a bude to "flashforward" protože ve skutečnosti se svatba odehrává nejdříve za rok.

Are we also going to meet the mother in the season finale’s wedding on May 16? Well, here’s your answer:
Despite what you’ve heard, the short answer is… no. You won’t be meeting the mother on May 16 because we don’t actually see much of the wedding — viewers will actually just see a brief, wedding-prep scene that reveals one half of who is tying the knot. Then, cameras will quickly cut to black for the summer. But this is the wedding where we will indeed meet the mother, as was promised in the season premiere.
Confused yet? Here’s the explanation: This wedding, as you probably guessed, is set a year ahead of the show’s present, meaning we’re at least one full season (but very likely more) away from meeting the girl with the yellow umbrella. This final scene, however, does set things into motion for the series’ eventual endgame. “We can’t really talk about how long that endgame is going to play out, but this finale sets the ducks in a row for everything we’re going to see after it,” HIMYM creator Carter Bays explains, “leading up to Ted meeting the mother.”
Says star Jason Segel of the long route to the wedding: “I think what people will be most curious about is how did we get from A to B.” In fact, that journey — from May 16′s season-finale peek at who’s getting married to the TBD ceremony itself — is what will make up the bulk of the show’s seventh season. Beyond that, Bays is tight-lipped about when we’ll actually meet Ted’s wife. As usual.
carney

Příspěvekod NeOn » 04 kvě 2011 09:45

aw maaaaan... takhle to pořád protahovat
NeOn

Příspěvekod ošťa » 11 kvě 2011 09:39

HIMYM si řeže větev samo pod sebou tím, že má jakýsi "cíl", ke kterému by se měl dostat - k Tedovu setkání s matkou.

Většina mezi tím je prostě vata, která někoho baví a někoho ne.
ošťa

Příspěvekod Aple » 11 kvě 2011 12:12

Většina lidí si myslí, že by mělo jít o Barneyho svatbu, ale není to až moc zjevný? Co třeba Robin a ten chlap, co ho potkala při nákupech s Tedem?.)
Aple

Příspěvekod ChristianKruf » 13 kvě 2011 14:03

Tak Challenge Accepted se podle mě vztahuje k tomu když Barneyho táta říkal Barneymu "Setteling down was the biggest challenge of my life"....takže by se nám Barney začal usazovat? S Norou?
ChristianKruf

Příspěvekod Silentik » 13 kvě 2011 18:49

Jééé to mám ale radost, moje teorie je zpátky ve hře.

Vraťme se o 2-3 týdny zpět. Tvrdil jsem, že
Spoiler: zobrazit
Barney se konečně rozhoupe a uvědomí si, že je čas se usadit. Nora je pro něj perfektní holka, takže proč ne s ní ? Jak na to ? To Barney neví, tak udělá jedinou věc, která ho napadne, požádá Noru o ruku. Zde se dostáváme k zmíněné svatbě. Je to Barneyho svatba, čili je pozvána Barneyho rodina (ta nová) v té má mimo jiné taky nevlastního bratra a ..pozor.. sestru, která studuje na stejné univerzitě jako Ted učí(l). Mezitím se Ted rozejde se Zoey - done - a na svatbě samozřejmě potkává Barneyho ségru, zbytek volně přechází do další fáze, kdy Ted nejdřív má morální problémy s tím, začít si něco s Barneyho nevlastní ségrou a bla-bla-bla. Lily konečně otěhotní a bla-bla-bla. Barney zjišťuje, že svatbu uspěchal a s Norou se snaží vzájemně se lépe poznat - tam by možná mohla být nějaká menší krize ještě, ale nakonec se vemou a dále bla-bla-bla. Pak Robin začne chodit s tam tím týpkem s hnusným vkusem co se oblékání týče a všichni můžou žít šťastně až do smrti a bla-bla-bla. A to mi připomíná, že bychom se mohli ještě setkat s Bla Bla - dlouho v Himym nebyl žádnej magor.
Silentik

Příspěvekod ChristianKruf » 13 kvě 2011 21:57

Ale proč by to musela bejt Barneyho nevlastní sestra? Barney už je strýc jestli jde o tohle...
ChristianKruf

Příspěvekod lukasanov » 14 kvě 2011 20:48

Já si myslím, že spíše míněno "Challenge accepted" je spor Teda A Zoye ... Ohledně arcadianu... :-) Neboť pár dílu zpět, že oba dva ve vztahu mají mezi s sebou výzvy... No a jejich největší výzva byla Arcadian...

Ale jsem i toho názoru, že uplně na konci během 1-2 minut bude Barney s Norou, že jí Barney potká (schválně) někde a řekne, že by to chtěl dát do hromady....
lukasanov

Příspěvekod romca32 » 16 kvě 2011 20:52

no, uvidíme teda, ako to bude :) každopádne dúfam, že záver tejto série bude lepší, ako záver piatej.
romca32

Zpět na ARCHIV