TOPlist

4x24 - The Leap | SPOILER

Re: 4x24 - The Leap | SPOILER

Příspěvekod lykan99 » 09 kvě 2009 18:22

CO SA STALO S LILY V POSLEDNYCH DIELOCH:::MAM POCIT ZE OD TOO VTIPU SA V SERIALY NEOBJAVILA::
lykan99

Příspěvekod Zoso » 09 kvě 2009 18:57

lykan99 píše:CO SA STALO S LILY V POSLEDNYCH DIELOCH:::MAM POCIT ZE OD TOO VTIPU SA V SERIALY NEOBJAVILA::

kdybys to tady trošku prošel, tak bys býval zjistil, že vynechává kvůli mateřství ;)
Zoso

Příspěvekod Maple-Leaf » 09 kvě 2009 21:07

Zoso píše:
lykan99 píše:CO SA STALO S LILY V POSLEDNYCH DIELOCH:::MAM POCIT ZE OD TOO VTIPU SA V SERIALY NEOBJAVILA::

kdybys to tady trošku prošel, tak bys býval zjistil, že vynechává kvůli mateřství ;)

zajímavé ale je, že Cobie Smulders ze seriálu neodešla... je přece taky těhotná... ? :geek:
Naposledy upravil Maple-Leaf dne 09 kvě 2009 22:18, celkově upraveno 1
Life is like a box of chocolates, you never know what you´re gonna get...
btw. Barney is Awesome :D
Maple-Leaf

Příspěvekod kynel » 09 kvě 2009 21:58

Maple-Leaf píše:
Zoso píše:

zajímavé ale je, že Colbie Smulders ze seriálu neodešla... je přece taky těhotná... ? :geek:

protoze cobie jeste neni v takovem mesici aby musela odejit allison odesla protoze uz mela pred sebou porod
Obrázek
kynel

Příspěvekod Dero » 10 kvě 2009 13:57

Spoiler: zobrazit
Nikoho z vás na guest castingu nezaujalo, že se setkáváme s dosud neznámou postavou Tracey, která by mohla být dost dobře Mother? Vzpomeňte na první sezónu seriálu, díl Belly Full of Turkey, kdy se Ted na konci baví se striptérkou. Ta mu řekne, že se ve skutečnosti jmenuje Tracey, což vypravěč Ted glosuje: "A tak jsem potkal vaši matku."

Zajímavé je, že děti po tomto prohlášení překvapeně vyskočí z gauče. Dá se tedy dedukovat, že pokud Ted záměrně nezaměnil jména, křestní jméno Mother je Tracey. Zajímavé, že se s jakousi Tracey, kterou navíc hraje ne úplně nezkušená herečka (C. S. Bennet), setkáváme právě ve finále čtvrté série, kdy je nutně třeba s příběhem výrazněji pohnout? Věřím, že to nebude náhoda.
Dero

Příspěvekod Bast » 10 kvě 2009 14:15

jo to jsem si myslela taky a odpovídalo by to, ale tak nějak jsem doufala že mother nebude blondýna :lol:
Bast

Příspěvekod Dero » 10 kvě 2009 15:16

Bast píše:jo to jsem si myslela taky a odpovídalo by to, ale tak nějak jsem doufala že mother nebude blondýna :lol:

Nemyslím, že bude. Na rozostřených fotkách z Tedova života (v díle s Love Solutions) je, tuším, poznat, že Mother je brutnetka. Barva na vlasy ale tento scénáristický oříšek snadno řeší. :)
Dero

Příspěvekod Vojtoun » 10 kvě 2009 18:25

v tomhle dile Lily porad maskuji bricho, protoze finale se natacelo pred par mesici ;)
Vojtoun

Příspěvekod WANTED_1 » 10 kvě 2009 22:32

KOZA KOZA KOZA!!!!!!!!!!!!!!
Tohle bude nejlepsi dil serie, mozna nejlepsi dil himym vubec!!!!!
WANTED_1

Příspěvekod Zuzka_Hep » 11 kvě 2009 11:32

WANTED_1 píše:KOZA KOZA KOZA!!!!!!!!!!!!!!

ja to s tou kozou porad nejak nechapu, co je na ni tak skvelyho?
Zuzka_Hep

Příspěvekod Maple-Leaf » 11 kvě 2009 13:56

Commander238 píše:
Zuzka_Hep píše:
WANTED_1 píše:KOZA KOZA KOZA!!!!!!!!!!!!!!

ja to s tou kozou porad nejak nechapu, co je na ni tak skvelyho?

Já se taky pořád těším na Kozu. No prostě jsme strašně zvědaví, Ted nás před rokem dost napnul... :)

podle mě z toho vyjde nějaká totální kravina... ale taky jsem zvědavá :D
Life is like a box of chocolates, you never know what you´re gonna get...
btw. Barney is Awesome :D
Maple-Leaf

Příspěvekod nerow » 11 kvě 2009 17:19

s tou Tracey...jsem si téměř jistý, že ted od finále S04 do S08 bude Tracey mezi hlavními postavami. Ukázat mother až v posledním díle je kravina, jelikož by nám ukázali dejme tomu Tracey, která v žadný episodě před tím nebyla a nic moc by nám to neřeklo. Za to když ji ukážou teď v půlce tak aspon zjistíme jak se potkaly, zažijeme jejich svatbu apod..
nerow

Příspěvekod kynel » 11 kvě 2009 17:34

nerow píše:
s tou Tracey...jsem si téměř jistý, že ted od finále S04 do S08 bude Tracey mezi hlavními postavami. Ukázat mother až v posledním díle je kravina, jelikož by nám ukázali dejme tomu Tracey, která v žadný episodě před tím nebyla a nic moc by nám to neřeklo. Za to když ji ukážou teď v půlce tak aspon zjistíme jak se potkaly, zažijeme jejich svatbu apod..

to pude lehce poznat protoze jak ve threedays rule ted rika detem ze jak poznal jejich matku tak ze ji zavolal hned
Obrázek
kynel

Příspěvekod zednanH » 12 kvě 2009 00:39

kynel píše:
nerow píše:

to pude lehce poznat protoze jak ve threedays rule ted rika detem ze jak poznal jejich matku tak ze ji zavolal hned

Ne hned, ale ve správný čas...
zednanH

Příspěvekod janinka » 12 kvě 2009 10:18

na spoiler tv..je, ze opravdu v tomhle dile uvidi matku, nicmene ji jeste nepozna...vezme ten job na te univerzite...a na konci rekne, ze je to dobre, ze to udelala, pze tam byla jejich matka, takze pochybuju, ze by ji volal, zatim ji jen uvidi...cislo dostane treba az za rok, za dva..:))
janinka

PředchozíDalší

Zpět na ARCHIV