TOPlist

5x12 - Girls Vs Suits | SPOILER

Re: 5x12 - Girls Vs Suits | SPOILER

Příspěvekod Kolikokoli » 11 led 2010 15:57

kdo si počká ten se dočká... díl už tu bývá skoro hned po odvysílání, titulky tipuji na odpoledne/večer
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Kolikokoli

Příspěvekod jakubgaluszka » 11 led 2010 15:58

mě nejde o to si počkat mě ot nevadí jen se ptám ejstli to tu bude zítra nebo už dnes nebo kdy :D
jakubgaluszka

Příspěvekod Kolikokoli » 11 led 2010 16:01

Zítra ;)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Kolikokoli

Příspěvekod Zoso » 11 led 2010 21:44

když se podíváš na stránku tohoto webu http://himym.cz/index.php tak je zde odpočet do dalšího dílu ;) momentálně něco málo přes 4h, takže již velmi brzy
Zoso

Příspěvekod koubelka » 11 led 2010 22:13

Ahoj
tak pro nedočkavé tady zkusím popsat jak se dopídit přesného času vysílání.
a) budeme vycházet z toho že seriál How I met your mother je vysílán americkou televizní stanicí CBS
b) Pokusíme se někde zjisit datum a čas vysílání seriálu. Pro zjištění správného datumu vysílání jednotlivých epizod nám můžou sloužit jak přímo tyto stránky nebo popřípadě wikipedie (en) atd.. a pro přesný čas vysílání se můžem podívat buďto přímo na oficiální program nebo ještě "fikaněji" si to přímo přečíst např nějakém spoileru (tj. je tam napsáno: "Jan 11th @ 8:00 on CBS" - tj. jedenáctýho ledna ve 20h na CBS)
c) Zjistíme si přesný čas na východním pobřeží např ve státě New York. Zde vycházím z předpokladu že sídlí-li CBS v New Yorku, tak tam také vysílá. (Složitější by to bylo ve chvíli kdyby místo toho byla třeba z Los Angeles, tam by pak byl čas jiný)
d) A tadá z výše uvedených informací si tedy již dáme dohormady že je-li vysílání ve 20:00 New Yorského času, tak přičteme-li 6h, tak se dostaneme k přesnému času našeho (středoevropského) času - tj. 12. ledna ve 2h ráno.
e) No a pak už to bude všechno jen otázka minut jak dlouho po té se objeví první torrenty s novým dílem (hádám že nejpozději ve 2h 30min už bude díl ke stažení) a titulky záleží na vyjímečném překladateli uživateli jingspiral kterýtož je neuvěřitelně pracovitý a svědomitý a titulky dodává zpravidla do několika hodin. Tj. jak bylo řečeno výše pravděpodobně někdy 12.ledna v rozmezí odpoledne až večer se můžem těšit na "plnohodnotné" pokračování i mi ostatní :-)
koubelka

Příspěvekod Nakedman » 11 led 2010 22:28

koubelka píše:Ahoj
tak pro nedočkavé tady zkusím popsat jak se dopídit přesného času vysílání.
a) budeme vycházet z toho že seriál How I met your mother je vysílán americkou televizní stanicí CBS
b) Pokusíme se někde zjisit datum a čas vysílání seriálu. Pro zjištění správného datumu vysílání jednotlivých epizod nám můžou sloužit jak přímo tyto stránky nebo popřípadě wikipedie (en) atd.. a pro přesný čas vysílání se můžem podívat buďto přímo na oficiální program nebo ještě "fikaněji" si to přímo přečíst např nějakém spoileru (tj. je tam napsáno: "Jan 11th @ 8:00 on CBS" - tj. jedenáctýho ledna ve 20h na CBS)
c) Zjistíme si přesný čas na východním pobřeží např ve státě New York. Zde vycházím z předpokladu že sídlí-li CBS v New Yorku, tak tam také vysílá. (Složitější by to bylo ve chvíli kdyby místo toho byla třeba z Los Angeles, tam by pak byl čas jiný)
d) A tadá z výše uvedených informací si tedy již dáme dohormady že je-li vysílání ve 20:00 New Yorského času, tak přičteme-li 6h, tak se dostaneme k přesnému času našeho (středoevropského) času - tj. 12. ledna ve 2h ráno.
e) No a pak už to bude všechno jen otázka minut jak dlouho po té se objeví první torrenty s novým dílem (hádám že nejpozději ve 2h 30min už bude díl ke stažení) a titulky záleží na vyjímečném překladateli uživateli jingspiral kterýtož je neuvěřitelně pracovitý a svědomitý a titulky dodává zpravidla do několika hodin. Tj. jak bylo řečeno výše pravděpodobně někdy 12.ledna v rozmezí odpoledne až večer se můžem těšit na "plnohodnotné" pokračování i mi ostatní :-)

To je teda novinka, já myslel že když to už pět let vysílají ve stejnej čas, tak to už ví každej ;)
Nakedman

Příspěvekod koubelka » 11 led 2010 23:13

to Nakedman:
No tak to samozřejmě že to není žádná novinka Obrázek Jen mi přišlo že i přes tuto "jednotu času" není na škodu si čas od času připomenout proč a jak tomu tak je. Samozřejmě jsem svím příspěvkem nechtěl nikterak urazit ty, kterýmžto je toto už dávno jasné, ale spíše pomoct těm, kteří se i přesto stále ptají "když už to teda bude".
koubelka

Příspěvekod Deni » 11 led 2010 23:35

http://www.tumblr.com/tagged/nothing+suits+me+like+a+suit

Celé muzikálové číslo, jestli se vám někomu povede z toho udělat mp3 tak to nahrajte prosím.
Deni

Příspěvekod koubelka » 12 led 2010 01:26

to Deni:
ok - tak já to zkusím Obrázek

“Nothing Suits Me Like A Suit (from How I Met Your Mother)”
//kdyžtak pravý "myšítko" a pak vybrat "soubor uložit jako/uložit odkaz jako" - jinak je to přesně ta MP3 z toho zdroje co jsi poslal...
koubelka

Příspěvekod Nakedman » 12 led 2010 07:58

koubelka píše:to Nakedman:
No tak to samozřejmě že to není žádná novinka Obrázek Jen mi přišlo že i přes tuto "jednotu času" není na škodu si čas od času připomenout proč a jak tomu tak je. Samozřejmě jsem svím příspěvkem nechtěl nikterak urazit ty, kterýmžto je toto už dávno jasné, ale spíše pomoct těm, kteří se i přesto stále ptají "když už to teda bude".

Nechtěl jsem aby to vyznělo ve stylu, že si myslím že se píšeš hovadiny, to vůbec ne. Jen nechápu, že si je někdo schopnej vyhledat ve foru celkem správny téma a tam se na to ptát, ikdyž to má hned na hlavní stránce. Já bych je nechal chvilku hledat podle lidového moudra: Na co sám příjdeš, to už nikdy nezapomeneš... :D
Nakedman

Předchozí

Zpět na ARCHIV