TOPlist

Knight Rider

Diskuze o všem, co vás zrovna napadne.

Knight Rider

Příspěvekod Almighty » 09 říj 2008 21:59

ted jsem si stahoval titulky k novymu knight riderovi a koukam ze je pod nima podepsanej jingspiral ;) to se o kvalitu prekladu nebojim... jinak je to vazne super serial, hlavne rozhovory Michael a KITT, muzu vsem doporucit (a navic je tam spousta krasnych devcat :twisted: )
Almighty

Re: Knight Rider

Příspěvekod Rejhyl » 10 říj 2008 15:18

Mluví se o nové Knight Riderovi předpokládám :lol: nevim, nějak mě Hasselhof nechytil...ani jeho zlé dvojče (které ovšem vypadá stejně jako Hass. po plastice, takže mají oba stejnou plastiku, nebo scénáristé nedomakali nejzákladnější věc). Nový Knight bude jenom o efektech. přece jenom, seriál k tomu má velký potenciál ;) nebo není? 8-)
"Call me Swarley!" :-)
->HIMYM leads my mind. Sorry for that!
Rejhyl

Příspěvekod Evee » 13 říj 2008 15:36

Almighty píše:ted jsem si stahoval titulky k novymu knight riderovi a koukam ze je pod nima podepsanej jingspiral ;) to se o kvalitu prekladu nebojim... jinak je to vazne super serial, hlavne rozhovory Michael a KITT, muzu vsem doporucit (a navic je tam spousta krasnych devcat :twisted: )

podla mna je tento serial uplne paradny.to auto je paradne spravene a herci podavaju slusne vykony..mna to dostalo hned po pilotnom diely ;)
You took out all the suspense!In the horror movie,the killer doesn´t grab a bull horn and announce:,,Attention teens.At precisely 3.A.M.I´m gonna jump outta closet and hack you all up with a machette.
P.S.:Fire is my one weakness." - Barney Stinson
Evee

Příspěvekod Almighty » 13 říj 2008 17:25

jo me taky, libi se mi styl humoru v tomhle serialu a navic, nasel sem serial ktery muzu stahovat ve ctvrtek rano :) uz je to skoro kazdy den v tydnu jeden novej dil :)
Almighty

Zpět na Pokec