TOPlist

Seriály které ještě sledujete a které by jste doporučili:-)

Diskuze o všem, co vás zrovna napadne.

Re: Seriály které ještě sledujete a které by jste doporučili:-)

Příspěvekod Kolikokoli » 21 pro 2010 19:09

Tak jsem se konečně dostala ke sledování toho "údajně nejsuprovějšího a nejlepšího sci-fi" - Firefly. Začátek mě moc nebavil a řekla jsem si, že to vypnu, ale pak jsem se k tomu nějak "neodhodlala". Ono to člověka vážně vtáhne do děje :D.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Kolikokoli

Re: Seriály které ještě sledujete a které by jste doporučili:-)

Příspěvekod minno91 » 03 led 2011 00:04

tak súbežne s HIMYM pozerám Two and half men a The Big bang theory..ale TBBT už preložil na štvrtok takže to už také súbežné nie je...a teraz som dopozeral všetky časti GLEE a velice ma to zaujalo, chyba je že ďalšia časť bude až vo februáry :D...
Obrázek
minno91

Re: Seriály které ještě sledujete a které by jste doporučili

Příspěvekod Commander238_2 » 01 kvě 2011 10:52

Začal jsem nedávno sledovat Doctora Who. A musím ho doporučit, skvělý zajímavý sci-fi seriál, dost mě baví.
Chvíli jsem se rozhodoval, kde začít, protože má už přes 700 dílů a přes 20 sérií... Rozhodl jsem se začít sériemi od roku 2005 a myslím, že to nebyla špatná volba. A jestli mi ty díly někdy dojdou, vždycky se můžu vrátit na úplný začátek. ;-)

♪ One tasty English muffin, Baby, that is what I am, Ba-da-da-da-da-da-da
  One tasty English muffin, With some raspberry jam. ♫
Commander238_2

Příspěvekod minno91 » 01 kvě 2011 11:19

No ja ešte s radosťou doporučím seriál Modern Family :) možno niektoré rodiny sa v ňom aj nájdete, skvelý seriál, so super nápadmi a vtipmi :)
Obrázek
minno91

Příspěvekod Kolikokoli » 01 kvě 2011 14:25

Commander238_2: udělal jsi správnou věc. Já taky začala Doctorem 2005 a teprve nyní doháním klasického, který by mne asi tak nebavil, kdybych neviděla toho nového.
Každopádně nový Doctor je opravdu dokonalý seriál (a to neříkám často - mezi tyto "dokonalé seriály" řadím už jen Červeného trpaslíka, nic jiného). 1. díl 1. série mne však zoufale nebavil, ale ten druhý to hned spravil. Za nejlepší považuji 4. sérii + filmy End of time, které jsou nesmírně emotivní. Ale to Doctor umí dost dobře (vehnat slzy do očí a to jak slzy smíchu, tak slzy smutku).
A doporučuji, až shlédneš 3. sérii, tak začít sledovat i spin-off Torchwood, který je opravdu skvělý. 1. série je sice slabší (ale pořád dobrá), ale ta druhá, to už je bomba! (a co teprve ta třetí)
A co se mi na Doctorovi tak líbí - cestování v čase, zápletky, které se táhnou třeba i přes 3 série, než se vyřeší, zprvu nenápadné odkazy na něco během celé série (sérií), které hrají důležitou roli v závěru série a taky to, že se autoři s postavami (i těmi hlavními) nepářou a klidně je všecky "vyvraždí" během jednoho dílu :D.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Kolikokoli

Příspěvekod Commander238_2 » 01 kvě 2011 21:26

Jo, díky za radu kdy s Torchwoodem začít. Já jsem zatím u začátku druhé série.
A zatím těžko se mi zvyká na to, že si hlavní postava mění obličej, asi jako postavám co ho znaly :-D Ale jak jsem zkoumal, tak se neumusím bát, že by v jednom těle zůstal moc dlouho - takže si na něj vlastně ani zvykat nemusím... Líbí se mi jak i vážné věci bere s nadhledem a humorem. No vidím to na další serálovou závislost... I Červeného trpaslíka mám rád. Někde jsem čet, že chtějí už zase natočit další díly. Nevím, kolik je na tom asi pravdy.

Commander238_2

Příspěvekod Kolikokoli » 01 kvě 2011 22:17

Ano, to chtějí :)
A 2. série je skvělá, hlavně ten závěr. Jinak Tennant je můj nejoblíbenější Doctor, takže když odešel, tak mě to opravdu zasáhlo :(.
Teď si uvědomuji, že Torchwood vlastně navazuje už na 2. sérii a poslední díl 1. série Torchwoodu pokračuje (chornologicky) 11. dílem 3. řady Doctora. Takže už s Torchwoodem můžeš začít po zhlédnutí 2. řady DW, jsem to popletla :roll: .
Takže chronologicky: 1. řada DW - 2. řada DW - 1. série TW = 3. řada DW - konec 1. série TW (poslední díl) - poslední 3 díly 3. řady DW - 4. řada DW = 2. série TW - speciál The Next Doctor - speciál Planet of the Dead - speciálThe Waters of Mars - 3. série TW - speciál The End of Time - 5. řada DW - 6. řada DW
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Kolikokoli

Příspěvekod Commander238_2 » 03 kvě 2011 19:49

Super, tím pádem mám plán :-D

Commander238_2

Příspěvekod kackakacka » 15 črc 2011 14:34

COMMUNITY - úžasný seriál, prvních pár epizod mě moc nechytlo, ale řekla jsem si, že tomu dám čas, třeba z toho něco bude... a teď (je mi líto, ale musím to říct) je to můj nejoblíbenější seriál, na prlné čáře poráží HIMYM i všechny ostatní

kromě toho taky sleduju PŘÁTELE - klasika, kterou můžu vidět 50x a stejně se nikdy neokouká

SIMPSONOVY

a ZOUFALÉ MANŽELKY
kackakacka

Příspěvekod Pajinos » 16 lis 2011 22:38

tak mnoho tu už padlo - osobně vedle HIMYM sleduji pravidelně i The Big Bang Theory a pak sem tam Family Guy, Přátelé a MASH :D ideální kombinace bych řekl :)
Obrázek
Pajinos

Příspěvekod Eleonora » 18 lis 2011 13:55

Určitě tu už některé jsou ale neva :D
Futurama,Simpsonovi,Teorie velkého třesku,Jmenuji se Earl,..nevím jestli se to počítá ale dívám se i na Kdo přežije a Poslední bojovník ;)
I pád na držku je pohyb do předu! ♥ :D
Eleonora

Příspěvekod toomy14 » 18 lis 2011 21:38

Dobrý seriál je aj RED DWARF alebo ČERVENÝ TRPASLÍK jeden z mala serialov ktori je lepsi v preklade ... JE ÚPLNE MRTE ... RED DWARF - ČERVENÝ TRPASLÍK ... :o
I am awsome ...
toomy14

Příspěvekod radkak » 21 pro 2011 19:30

Doporučuji Suits, http://www.csfd.cz/film/298847-suits/ milovníci obleků jako Barney si přijdou na svý ;)
radkak

Příspěvekod minno91 » 21 pro 2011 20:49

Tiež som toho názoru :) seriál Suits tiež odporúčam :)
Obrázek
minno91

Příspěvekod radkak » 17 led 2012 14:10

Ještě vřele doporučuju Sherlocka, je to seriál BBC http://www.csfd.cz/film/281729-sherlock/ Cynický a moderní ;)
radkak

PředchozíDalší

Zpět na Pokec