TOPlist

9x23,24 - Last Forever

Hodnocení epizody:

<3
31
17%
4-5
18
10%
6-7
17
9%
8-9
31
17%
10
85
47%

Celkem hlasů : 182

9x23,24 - Last Forever

Příspěvekod jingspiral » 01 dub 2014 02:06

"When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story." - Barney Stinson
jingspiral
Administrátor

Re: 9x23,24 - Last Forever

Příspěvekod Alexej.K » 01 dub 2014 02:16

What the actual fuck.

Ted ji poznal, ozenil se a prisel o ni v jedne zaverecne episode 9-ti leteho serialu.

cheers, 1/10, a jenom za to ze je konec.

edit: a vypraved detem pribehy o tom jak je zamilovanej do Robin, aby potom mu pozehnali kdy je matka pryc a on si s Robin zase zacal?
Alexej.K

Příspěvekod Bufler » 01 dub 2014 04:33

A zrovna včera, když jsem koukal na ty ukázky ze sérií, jsem přemýšlel, jak by to skončilo s matkou, kdyby se končilo třeba v 6. sérii.
Bufler

Příspěvekod Luke&Penny » 01 dub 2014 06:05

Počas celých 35 minút som bola ochotná dať 20 bodov z 10, ale koniec prišiel ako ľadová sprcha. FAIL!!! každý utorok ráno som sa úprimne tešila na to, že Ted je čoraz bližšie k životu s Tracy a že konečne bude šťastný, ale nie.
Keby ste počas tých 9 sérií totálne nesprotivili Robin, tak by som sa možno aj tešila, no bola to moja najnenávidenejšia postava. Dokonca som sa aj tešila, keď cestovala a nemotala sa okolo.
U mňa to dosrali... trocha tých 5 pravidelných rokov sledovania aj ľutujem... :cry:
Luke&Penny

Příspěvekod prudislav » 01 dub 2014 06:45

Finále geniální - konec nic nečekanýho, ale hodně lidí to asi hodně naštve
prudislav

Příspěvekod Sevprince » 01 dub 2014 06:53

Já to prostě nechápu a mám velkej problém to přijmout...9 let cesty k tak úžasné ženě, jakou Tracy byla
Spoiler: zobrazit
..a pak? Pár jejich společných šťastných záběrů a konec? Prostě je pryč a hurá zpátky k Robin? Achjo..já ty poslední roky toleroval jen proto, že jsem se těšil, až nakonec přece jen ted bude s matkou..ale tohle...zničilo mi to celý seriál...už si nikdy nepustím ani vynikající první série...tímhle jedním dílem jakoby pro mě Himym nikdy neexistoval..
Sevprince

Příspěvekod prudislav » 01 dub 2014 06:59

Toršku rozepíšu muj poslední post - škoda že neudělali poslední sezónu ve stylu finále - to i když bylo dvojdílem mi přišlo uspěchaný.
Konec se dal čekat - bylo to několikrát naznačený , minimálně už tim jak je příběh od začátku stavěnej.
Ale chápu proč to hodně lidí nezkousne a bude na to nadávat a hatovat kvuli tomu jak to skončilo nesmyslně zavrhnou celý finále , který bylo fakt skvělý.

Osobně jsem radši za takhle hořkosladký finále než za pohádkový "happilly ever after"
prudislav

Příspěvekod Luke&Penny » 01 dub 2014 07:20

Ešte pripomienky, ktoré k poslednej časti (a seriálu celkovo) mám a sčasti tu už odzneli, kým som to napísala:

- Načo naťahovali svadbu na celú sériu, keď ju mohli spraviť na začiatku a vo zvyšných častiach ukazovať to, čo sme dnes videli len v náznakoch. Nezaslúži si snáď smrť Tracy viac pozornosti než to, ako sa Marshall vozí v aute? Navyše celý rok sme sa vlastne pozerali na svadbu a prejavovanie si B+R lásky, ktorá bola v poslednom dieli zabitá do dvoch minút?
- Žiadny pohreb? Nič? Proste „bol som s ňou v čase, keď bola chorá“ a that´s it??? Kde je ten ich gang vo všetkých veľkých momentoch?
- Zdá sa mi, akoby Tracy bola len tá, ktorá Tedovi deti porodí, no nakoniec aj tak pouteká k Robin. Bola by som ešte celkom zmierená s tým, že TM zomrie a Ted zostane v kruhu svojej „rodiny“ – Marshall s rodinou, Barney s dcérou a Robin. Načo ich znova dávať dokopy?
- ad Front Porch: teraz si tam mám akože predstaviť Robin? Keď už bolo počas 9 rokov dokola opakované Robin proste nie a nie a nie a nie?
- To všetko by som možno bola ochotná stráviť, keby udalostiam venovali počas rokov vhodné množstvo času. Keby nás pripravili na to, že Tracy môže zomrieť (nie minútovou scénou vo Vesuvius), keby ukázali, ako sa Ted cez to preniesol, ako v ňom Robin znova vzbudila iskru a nádej pokračovať ďalej – možno by som bola ochotná naletieť im na ich koniec. Takto nie, radšej sa venovali maximálne nepodstatným veciam a úplnou náhodou nám na konci ukázali, že Ted a Robin skončia spolu. Toto im teda neverím.
- Rozumiem, že toto mali v pláne od prvej série, no mali tomu jednoducho venovať viac času a pripraviť nás na to. Vôbec nemysleli na tých, ktorí si Tracy zamilovali a tešili sa na poslednú časť kvôli tomu, že sa konečne stretnú a začne sa ich spoločný život. Všetko to spláchli do záchoda. Úplne sa stotožňujem s negatívnymi reakciami na internete.
- Naposledy som bola pri finále série taká naštvaná, keď ukázali, že Robin bude nevesta a Ted odišiel v ústrety zapadajúcemu slnku s Victoriou. Mali však ďalšie časti na to, aby to napravili, teraz sa už bohužiaľ nestane nič. HIMYM u mňa týmto skončil, už ani častiam z prvej série neverím. To si radšej pozriem Friends. Veľmi dúfam v to, že HIMYD bude prepadák.
- Osobne by som bola radšej za happily ever after, celé roky ma totiž presvedčali v to, že to je možné a Ted tam raz dôjde. Po tých rokoch by si to zaslúžil.
- BTW, keď povedali, že vlastne ešte po dvoch deťoch nie su svoji, myslela som si, že sa berú v 2030 a Ted ten príbeh hovorí preto, lebo to idú deťom oznámiť.
- Neviem, čo na tom bolo emotívne - bolo mi trocha mäkko, keď Barney prvýkrát vzal dcéru do náručia, ale to bolo asi tak všetko. Vidíte, Thomas and Bays? Ani ste mi nedali príležitosť prežiť s Tedom stratu svojej manželky. Takto veľmi ste do dosrali. No hurá k Robin.

Nie, neberiem to až tak vážne ako to vyzerá. Proste vstanem a na HIMYM zabudnem. Len sa cítim ako dlhoročný divák podvedená. F**k off T&B.
Naposledy upravil Luke&Penny dne 01 dub 2014 10:24, celkově upraveno 1
Luke&Penny

Příspěvekod Sevprince » 01 dub 2014 07:35

Mně nevadí hořkosladký konec...vadí mi jak to všechno odbyli..ať tak pečlivě budovanou linku Robin-Barney, která pak během 3 minut je pryč bez mrknutí oka..nebo chudinku Tracey..Co to sakra mělo být? Oznámíme, je pryč..a hotovo? Nic víc? Pár fotek s Tedem a to je celé? Tolik zbytečných dílů naprosto o ničem a matku tam dáme na 5 minut? - Reakci dětí snad radši nekomentovat: Na začátku - "ty nás za něco trestáš"? - Na konci je matka absolutně nezajímá a mluví jen o Robin..no pěkná úcta k mrtvé mamince, jen co je pravda.
Sevprince

Příspěvekod janule » 01 dub 2014 07:39

Luke&Penny píše:http://m.ibtimes.com/how-i-met-your-mother-season-9-spoilers-do-new-photos-series-finale-hint-mother-dies-theories-about

Christin povedala, že teória fanúšikov o jej smrti je insane/šialená. Podľa nej je koniec seriálu nádherný, presne taký, aký ho plánovali už od začiatku.

to asi nevedela, o cem mluvi...
janule

Příspěvekod Luke&Penny » 01 dub 2014 07:45

janule píše:
Luke&Penny píše:http://m.ibtimes.com/how-i-met-your-mother-season-9-spoilers-do-new-photos-series-finale-hint-mother-dies-theories-about

Christin povedala, že teória fanúšikov o jej smrti je insane/šialená. Podľa nej je koniec seriálu nádherný, presne taký, aký ho plánovali už od začiatku.

to asi nevedela, o cem mluvi...

Taký aký to plánovali od začiatku? ÁNO.
Nádherný??? NIE :!: :!: :!:
Čo asi mala chudinka povedať, keď bola dosadená do seriálu, kde sa rýchlo musela začleniť a zapáčiť ľuďom len preto, aby ju po pár krátkych scénach zabili nejakou nemenovanou chorobou. Ja byť na jej mieste, tak tú rolu ani neprijmem.
Luke&Penny

Příspěvekod Kal-El » 01 dub 2014 08:12

Radši svůj první příspěvek smažu. Napíšu to lépe jak vychladnu.. a nebo ne nasrat.

Viděl jsem hodně závěrečných episod. Jsem kluk a hodně to prožívám.. nebudu lhát.. ukápne slza. Finále Smallville bylo krásné.. finále Chucka bylo decentní a otevřené .. a finále HIMYM bylo.. bože to ani nejde popsat.. hořké ?

Pojďme to rozebrat..

Barney : Takže všechen pokrok co udělali s touhle postavou se během 3 minut vypařil. Pochopil bych rozvod mezi nim a Robin. Všem bylo jasné,že to nebude fungovat,ale nikdy nepochopím proč ho vrátili ke kořenům kde byl děvkař a létal za každou sukní. Třešnička na dortu je to,že zbouchnul náhodou holčinu a stal se otcem dítěte které ani nechtěl dokud ho nedržel v náručí. To jako fakt ? Skvělá - né li užásná postava dokonale zničena.

Robin : Vždy jsem ji měl rád a chtěl s Tedem,ale v momentě kdy jsme poznali Tracy se změnil celý můj názor. Měli Robin nechat cestovat.. Vždyť Tedovi jasně řekla,že jim to nikdy nebude fungovat.. měli TOLIK MOŽNOSTÍ jak je dát dohromady,ale vybrali Barneyho.. BARNEY byl její volba .. nevyšlo jim to (škoda),ale co se dá dělat.

Marshall/Lilly - Tady není co napsat.. měli 3 děti byli šťastní skoro celý seriál..gz

Ted/Tracy (mother) - Tak neskutečně krásný pár. Bože můj tak jim to slušelo. Ted byl KONEČNĚ pod 9 letech šťastný ... vše se mi líbilo.. jak ukazovali jak se seznámili .. bylo to prostě úžasné.. chtěl jsem dát 50/10,ale ten konec nemám slov. Proč musela matka zemřít ? Jediný důvod.. prosím.. jediný posraný důvod. Kde byl ten slavný gang .. kde byl ukázaný v těžké situaci když matka umírala kde byli.. Už když umřela řekl jsem si,že tohle scénáristům nikdy neodpustím a taky,že ne. Nechtěl jsem věřit těm báchorkám na internetu o její smrti,ale měli pravdu. Sere mne to.. ani nevíte jak.. navíc Ted svým dětem vypráví příběh o matce jak ji poznal jen,aby mu dovolili pozvat Robin (ano tu co mu několikrát řekla NE a že jim to nebude fungovat) na rande zase..

Tahle episoda měl skončit šťastně pro Teda/Tracy.. a né ji zabít . Ať táhnou do hajzlu. Nebudu dávat žádné hodnocení,protože pořád tajně doufám,že episoda číslo 24 byl stupidní žert a ta pravá episoda se odvysílá za týden.

Děkuji za zničení celého seriálu. Divím se,že herci k tomuhle vůbec přistoupili. Vím,že se hodně opakuji,ale jsem plný emocí. Pro mne seriál skončil tak,že Ted byl s Tracy měli Luka a Penny a byli šťastní.
Naposledy upravil Kal-El dne 01 dub 2014 08:22, celkově upraveno 1
Kal-El

Příspěvekod Luke&Penny » 01 dub 2014 08:18

Kal-El píše:Radši svůj první příspěvek smažu. Napíšu to lépe jak vychladnu.

Nebolo potrebné to mazať, bolo to perfektne napísané. Od srdca. To, že to napíšeš neskôr trocha miernejším tónom snáď tvoj názor nezmení.
Luke&Penny

Příspěvekod Kal-El » 01 dub 2014 08:24

Luke&Penny píše:
Kal-El píše:Radši svůj první příspěvek smažu. Napíšu to lépe jak vychladnu.

Nebolo potrebné to mazať, bolo to perfektne napísané. Od srdca. To, že to napíšeš neskôr trocha miernejším tónom snáď tvoj názor nezmení.

Máš pravdu. Nikdy jim smrt matky neodpustím.. všechno to zničilo.

Opravdu se divím,že sami herci na tohle vůbec přistoupili.
Kal-El

Příspěvekod mina005 » 01 dub 2014 08:28

HIMYM pro mě ubralo na kvalitě už před hodně dlouhou dobou, ale pořád jsem sledovala a těšila se na finále a plánovala pak znova zkoukávat nějaké své oblíbené díly. Po zkouknutí závěru jsem ale fakt v šoku a nevím jestli jen tak budu mít chuť se k tomu seriálu vrátit.

Vývoj některých postav byl v podstatě vymazanej. Některý věci, co se udály, bych ještě překousla, kdyby byly pořádně rozvinutý a ne tak narychlo. Robin a Barney mě jako pár už dlouho nezajímali, ale proč doprčic věnovali tolik prostoru jejich vztahu a svatbě, když se pak v pár vteřinách dozvíme že se rozvedli?

Jedna z mála věcí, který mě na HIMYM v poslední době fakt potěšily, byl výběr matky...a oní jí dají takovejhle konec??? Opět se ve vteřinách dozvídáme, že onemocněla, načež za chvilku vidíme vtipkující děti vykládající Tedovi, že vlastně celej ten velkej příběh jim vypráví ne kvůli jemu a matce ale protože má " hots" for Robin... ??? Mimochodem byly doby kdy jsem fakt Robin a Tedovi fakt fandila a byla bych ráda kdyby skončili spolu, ale rozhodně ne teď po všem co se událo a takhle.

A teď ty znuděný reakce dětí na začátku seriálu a jejich"is this going to take long?" a "are we being punished for something?" působí opravdu "zajímavě" když víte, že jde o jejich mrtvou maminku..

V posledním díle byly i milé momenty, to určitě ano, ale všechno to pro mě (alespoň zatím) nějak přehlušil ten závěr...
mina005

Další

Zpět na 9. sezóna