TOPlist

9x23,24 - Last Forever

Hodnocení epizody:

<3
31
17%
4-5
18
10%
6-7
17
9%
8-9
31
17%
10
85
47%

Celkem hlasů : 182

Re: 9x23,24 - Last Forever

Příspěvekod Džejňulka » 13 dub 2014 16:53

Už dávno jsem věděla, že poslední díl bude příšerný, že to scénáristi pokazí a nějak tam nacpou něco s Robin. Pořád jsem ale tak trochu věřila, že jsou přece jen rozumní a neudělají to, ještě v posledních minutách(vteřinách!) finále jsem se modlila, ať to skončí dřív, než to stihnou pokazit... no a pokazili to i tak.
Krásné momenty byly pro mě - 1) Barney se svou novorozenou dcerou (jak jinak mohlo jeho awesome řádění dopadnout než tak, že nějakou zbouchne). ale teda mohli dovysvětlit to, co se stalo s tou holkou, co to dítě porodila - vždyť vy stačila i věta: Utekla a nechce s dítětem mít nic společného, vychovávám ho sám... Nebo cokoli jiného, ale takhle nebylo jasné, jestli Barney vychovává malou sám nebo s tou ženskou (kterou jsme ani neviděli).
2) Ted potkává Tracy, baví se o deštníku - krása, krása, krása! Líbilo se mi vlastně i to, že Ted za ní nejdřív nechtěl jít, ale nakonec se nechal přemluvit a šel.
3) částečně i poslední scéna s modrým lesním rohem - no nejsem z kamene, taky si pamatuju začátek!
+ 4) všechny momenty, kdy byl Ted s Tracy šťastný, byly taky pěkné... jenže ty hodně rychle zhořkly na jazyku, když po chvíli bum - je nemocná a bum konec příběhu... ani neřekl, že je mrtvá, nic... a najednou děti a místo, aby ti hnusní parchanti (jinak se jim už odteďka říct prostě nedá) řekli něco hezkýho nebo trochu zaslzeli, tak řeknou: jo, 6 let už je pryč, ty stejně miluješ Robin, tak jdi za ní! Hlavně nám už nic nevyprávěj a jdi!
Nechápu, proč prostě si líp nerozvrhli čas s touhle sérií, když věděli, že je poslední...Když chtěli Barneyho a Robin rozvést, neměli se zatěžovat s tím, aby 9. série byla v jednom blbým víkendu před jejich svatbou...
Proč se namáhat se svatbou a vztahem, když je pak bezdůvodně rozvedou v jedné větě. Navíc důvod rozvodu byl ubohý.
Nic z toho by mi nevadilo - ani to, že se B a R rozešli (i když jsem fanynka jejich páru a Robin a Tedovi jsem to nikdy nijak extra nepřála), ani že Tracy zemřela a Ted se nakonec zase vrátil k Robin (ona byla ta poslední scéna svým způsobem i hezká, i když je dost divný, že se mu do ruky vrátil "balónek", co mu dávno uletěl) - to vše bych překousla, jen kdyby z těch dětí tímhle vším neudělali zrůdy.
Jejich otrávené reakce v pilotu byly úplně běžné, hodilo se to na dva puberťáky, jejichž tatínek je známej kecálek (což TED JE) a oni už nejsou na jeho příběhy zvědaví...
Ale tak sakra, když mi umře máma (a je úplně jedno, jestli je to už 6 let nebo třeba i 20!), tak chci slyšet všechno, co se jí nějak týká, protože mi přece chybí a v tom příběhu si na ní aspoň můžu zavzpomínat, v případě té Penny třeba na závěr i pobrečet. Stačilo prostě trochu z téhle puberťácké pózy, že nechtěj nic slyšet, trochu ubrat, aby to vyznělo líp. Ale néé pánové scénáristé tomu asi rozumí líp, takže místo aby v pilotu ubrali (když už sakra věděli, že matku stejně odbouchnou), tak oni v poslední scéně s dětma tomu ještě nasadí korunu na hlavu tím, že děcka tátu pošlou za Robin. Měli samozřejmě pravdu, že je Ted pitomec, kterej celej seriál slintal po Robin, mohli ho za ní i poslat, ale prostě trochu citlivěji.
Scénáristi věděli už od začátku, že to tak chtějí zakončit - no tak když se toho zuby nehty držím, tak aspoň ty děti tomu přizpůsobím a nedělám z nich parchanty, co je nezajímá vlastní zesnulá máma.
Džejňulka

Příspěvekod Alaks » 14 dub 2014 20:08

Nedá mi to a musím to napsat.Je skupina lidí,kterým se konec podle scénáristům líbí.nesoudím je.vlastně je i chápu.Ale podle mě jestliže bylo původně napsáno 3,4 série které do sebe zapadali a mělo to s Robin tak dopadnout prosím!Ale scénaristi,potažmo filmová společnost které jen inkasovali prachy a natahovali a natahovali,kdy s Robin udělali totální krávu,která každý díl se chovala jinak a totálně se zprotivila!Já jsem čekal dlouhých 9 let na matku která se prostě hodí k Tedovým ideálům.Pro mě je konec alternativní na oficiální se nemůžu znovu podívat :cry: to prostě nejde
Alaks

Příspěvekod bouch » 15 dub 2014 09:00

Na DVD má být taky nějaký alternativní konec, tak doufám, že bude lepší než ten oficiální.
Celkem by mě zajímalo, co říkají tvůrci na vlnu negativních reakcí, které se po poslední epizodě (a vlastně po celé 9. sérii) objevily.
bouch

Příspěvekod rumika » 27 dub 2014 15:31

Celý měsíc jsem se k poslednímu dílu nedostala. Trochu jsem to i odkládala. Nechtěla jsem, aby seriál skončil....
SAKRA, já mám ráda happy end. V normálním životě jich zase tolik nebývá, tak proč by neměly být alespoň v seriálu?!? Rozvod Barneyho a Robin?!? Co to je?!? Robin a Ted znovu spolu?!? Proč? Smrt Matky? To už nemyslí vážně. Nikdy jsem se tady k seriálu nevyjadřovala, ale toto se mi tak nelíbilo, že jsem to musela říct.
Robin a Barney pro mě byli naprosto úžasnou dvojicí. Jasně, manželství končí rozvodem, ale až do konce jsem doufala, že č. 31 je Robin. Prostě by se stal zázrak. No co, je to seriál.
Takže abych to shrnula. Úžasný seriál, který mě provázel studentským životem na kolejích i prvními kroky v zaměstnání, kde člověk neustále naráží na nějaké problémy. U HIMYM jsem si vždy odpočinula, zasmála se, občas mi i slza ukápla. Těšila jsem se na konec typu A žili spolu šťastně až do smrti...a pak přišla ta podpásovka. Určitě se k seriálu někdy vrátím, ale poslední díl v polovině vypnu a vymyslím si konec svůj :-D
rumika

Příspěvekod Dr.Nick » 27 dub 2014 16:33

No, kdyz na to prijde, tak Ted a matka spolu zili stastne az do smrti...

Prispevek odeslan z mobilniho zarizeni
Dr.Nick

Příspěvekod rumika » 27 dub 2014 16:51

Dr.Nick píše:No, kdyz na to prijde, tak Ted a matka spolu zili stastne az do smrti...

Prispevek odeslan z mobilniho zarizeni

Dobrá poznámka :-D Takže měním svůj komentář a říkám: Doufala jsem, že Ted a Matka spolu budou žít mnoho a mnoho let, dožijí se vnoučat a pravnoučat... :-)
rumika

Příspěvekod entfak » 29 dub 2014 00:51

Ono žít ve světě, kde platí šťastně až do smrti a nejlépe umřít ve 120 letech, oba najednou ve společném objetí a krásní jako v pětadvaceti.... To jsou kraviny! :D To si asi někdo spletl seriál ne? Hurá na červenou knihovnu:D
Ne, ale vážně...
Za mne úplně super díl. Celý seriál k tomu směroval a z posledního dílu vyplývá, že Tracy (Strašně sympatická, ale protahovat o sérii abychom ji pořádně poznali je hloupost) opravdu miloval, ale bohužel život občas nebývá fér, je třeba jít také dál a číslo 2. byla zase Robin. Já víc informací nepotřebuju a grand finále ve mne zanechává pocit, který si budu pamatovat dlouho. Ten pocit, že víme jak to dopadlo, protože ty postavy známe za devět let opravdu dobře . Ten pocit, že je konec. Ten pocit, že život není pohádka, ale alespoň na tu chvilku se v ní proměnit může.

Za mne tedy dějová linka uzavřena. A dle mého soudu daleko lépe, než v jiných sitcomech :)

Čest a možná u HIMYD
entfak

Příspěvekod SmudlaK999 » 15 kvě 2014 17:54

Nechápu na co tady všichni nadáváte!!! Podle mě ideální konec. Celých devět let Ted miloval Robin ale ona si to neuvědomovala. Zjistila to až ted našel svoji ženu. No a že ste si na ni zvikli a scénaristi ji nechali umřít? No a? Seriál se jmenuje jak sem poznal vaši matku a přesně tak je směřovaný a přesně tak končí. Pro mě ideální konec. Ted má děti,našel opravdovou lásku a i když je pro něho život krutý a žena mu umře tak se mu aspoň podaří zpět získat lásku zvého života. Prostě top.
SmudlaK999

Příspěvekod Commander238_2 » 16 kvě 2014 09:25

Nebudu vám brát váš názor na finále, někomu se líbit může.
Ale kde berete informaci, že "se mu aspoň podaří zpět získat lásku svého života"?
Pokud vím, na konci přišel s modrým rohem za Robin. Ona vykoukla z okna, on se usmál a ukázal, že má modrý roh, z čehož samozřejmě bylo jasné, o co mu jde.
Robin se smála. Ale co následuje dál nevíme.
Třeba ho pozve do bytu, možná se s ním i pro jednou vyspí.
Ale řekne mu, že je to všechno od něj hrozně romantické a milé, ale že by jim to spolu nikdy nefungovalo.
Už mu to tolikrát řekla, proč by to mělo být najednou jiné? :?

♪ One tasty English muffin, Baby, that is what I am, Ba-da-da-da-da-da-da
  One tasty English muffin, With some raspberry jam. ♫
Commander238_2

Příspěvekod Feuri » 16 kvě 2014 16:15

Téměř dva měsíce jsem poslední díl odkládal, protože jsem nechtěl aby to skončilo.
A skončilo to úplně přesně tak, jak jsem si myslel.. Do puntíku.
Bylo to jasné už když si robin s tedem slíbily že když v nějakých 40 letech (nevím přesně) budou sami, tak se dají dohromady.
Feuri

Příspěvekod Dr.Nick » 20 kvě 2014 10:48

Commander238_2: Protože kdyby neměl skončit Ted s Robin (v jejich 50 letech), tak by nám tvůrci asi takový konec neukazovali?
Dr.Nick

Příspěvekod kac337 » 21 kvě 2014 17:46

Já nechápu,proč dávali Robin a Barneyho v 8 řádě tak náhle dohromady, devátou serii udělali jen o jejich svatbě a pak je po 3 letech rozvedli ..to je prostě stupid ! Tohle fakt asi nepochopím.. Když už se tím tak moc zabývali proč je prostě nenechali spolu..
Ano já jsem jedna z nich,která jim ten vztah přála,ale timhle to akorát posrali. Vůbec mě ty dvě poslední epizody nezaujali :) A matku tam tím pádem mohli dát více a nezabývat se tak hodně Robin a Barneyho :)
kac337

Příspěvekod helvet » 10 čer 2014 19:06

Commander238_2 píše:Nebudu vám brát váš názor na finále, někomu se líbit může.
Ale kde berete informaci, že "se mu aspoň podaří zpět získat lásku svého života"?
Pokud vím, na konci přišel s modrým rohem za Robin. Ona vykoukla z okna, on se usmál a ukázal, že má modrý roh, z čehož samozřejmě bylo jasné, o co mu jde.
Robin se smála. Ale co následuje dál nevíme.
Třeba ho pozve do bytu, možná se s ním i pro jednou vyspí.
Ale řekne mu, že je to všechno od něj hrozně romantické a milé, ale že by jim to spolu nikdy nefungovalo.
Už mu to tolikrát řekla, proč by to mělo být najednou jiné? :?

Četl jsem, že poslední díl byl hrozně moc sestříhaný a ty vystřižené scény, by se měly objevit na DVD v bonusových materiálech. A v těch vystřižených scénách by mělo být i to, jak Ted jde za Robin nahoru:)
helvet

Příspěvekod Commander238_2 » 11 čer 2014 10:24

helvet píše:Četl jsem, že poslední díl byl hrozně moc sestříhaný a ty vystřižené scény, by se měly objevit na DVD v bonusových materiálech. A v těch vystřižených scénách by mělo být i to, jak Ted jde za Robin nahoru:)

Tak to jsem zvědav...

♪ One tasty English muffin, Baby, that is what I am, Ba-da-da-da-da-da-da
  One tasty English muffin, With some raspberry jam. ♫
Commander238_2

Příspěvekod daphnien » 19 čer 2014 14:07

a viete co mi hrozne chybalo v poslednej casti?
Marshal hovori Lily: "Pay up!"
daphnien

PředchozíDalší

Zpět na 9. sezóna